Akce

Akce pro studenty

Příležitostí, kde se s námi můžeš v průběhu roku potkat, je mnoho. Stačí být jen ve správný čas na správném místě.

Jedním z těchto míst je například největší veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy v MS kraji Kariéra Plus Ostrava – 8.3., brněnský veletrh iKariéra – 12.4., podzimní JobChallenge či zahraniční veletrhy, jako je 8.3. Targi pracy v Gliwicích a 8.-9.3. Dny příležitostí v Žilině.

Máš zájem získat nějaké praktické zkušenosti? Není problém. Přihlas se do výběrového řízení na odbornou praxi, studentskou stáž nebo získej certifikát absolvováním našeho odborného kurzu skrz Tieto IT Academy.

Chceš vidět, jak to u nás vypadá nebo se potkat s některými z našich kolegů/kolegyň? I to je možné. Stačí se domluvit ve skupině/třídě, dát nám vědět a my rádi zorganizujeme exkurzi v Tieto Towers nebo domluvíme odbornou přednášku přímo v prostorách univerzity/školy, kterou navštěvuješ.

Účastníš se studentských konferencí nebo soutěží? Pokud ano, skvělé! Podpoříme Tě a rádi Tě jako vítěze i odměníme! Setkat se s námi můžeš na Studentské Vědecké Konferenci (SVK) pořádané Přírodovědeckou fakultou Ostravské Univerzity, na konferenci Hornicko-geologické fakulty VŠB-TU Ostrava GISáček nebo na ostravském CTU Open česko-slovenském předkole celosvětové soutěže v programování ACM International Collegiate Programming Contest (ICPC) pořádané organizací ACM.

Chceš vědět více? Ozvi se Kristýně Wasylkiwové.

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici