Akce

TechEd – DevCon 2015

Jsme Gold partnerem již 13. ročníku největší odborné konference pro vývojáře a IT specialisty v ČR – TechEd-DevCon 2015, která se koná v Praze ve dnech 18. – 21. května 2015 v prostoráchParku Hostivař, kde se opět sejdou přední čeští i zahraniční certifikovaní odborníci a IT profesionálové.

V rámci konference účastníky čeká seznámení se s nejnovějšími trendy z oblasti produktů, systémů a nástrojů z vývojářské dílny společnosti Microsoft. Pozornost je pro toto jaro samozřejmě zaměřena na Windows 10 a vývoj aplikací pro tento nový systém, ale paleta témat bude mnohem pestřejší – jednotlivé tematické bloky budou zaměřeny na vývoj aplikací, správu IT a zajištění bezpečnosti systémů a na SQL nástroje.

Rovněž se můžeš těšit na přednášku od našich kolegů na téma Tieto Productivity Cloud (Tomáš Kolařík, Senior Solution Architect, Daniel Mikel, Head of TPC).

HYBRIDNÍ CLOUD INTEGRUJÍCÍ CLOUDOVÉ SLUŽBY TIETO A MICROSOFT A INTERNÍ SYSTÉMY ZÁKAZNÍKA

Přednáška zahrnuje dva pohledy na řešení. Technologický pohled prezentuje architekturu systému a Microsoft technologie použité pro výstavbu. Vysvětlena je vysoká dostupnost systému, rozmístění komponent v lokalitách, způsob jaký jsou softwarové technologie implementovány. Na jednu stranu tedy integrace privátního, veřejného cloudu a on-premise řešení. Na druhou stranu pak oddělení zákazníků, a oddělení zákaznického a management provozu. Zahrnuta je současná velikost TPC v počtech zákazníků (desítky), provozovaných hostů (stovky) a virtuálních strojů (tisíce). Zákaznický pohled na řešení uvádí služby, které zákazníci využívají: platforma jako služba (PaaS) a infrastruktura jako služba (IaaS) a software jako služba (SaaS). Uvedeny jsou výhody, které zákazník získává hybridním cloudem, tedy kombinace jemu znalých technologií, flexibility služeb a ceny. Vysvětlena je struktura nabídky a prolnutí Tieto a Microsoft služeb do jednoho celku. Charakteristika zákazníků v TPC.

Pro vývojáře je připraven bohatý program primárně v tzv. DevCon Hall. Účastníci konference se mohou těšit na hvězdy české vývojářské scény, jakými jsou Michal Altair Valášek, Jiří Činčura nebo David Gešvindr.

Informace o konkrétním zaměření jednotlivých přednášek a přednášejících naleznete na stránkách www.teched.cz.

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici