Akce

TEDx Ostrava – Radost

Druhý ročník TEDx Ostrava se ponese v duchu radosti, ať již z úspěchu, dokončení překonaných překážek či jen z cesty samotné a obyčejných denních maličkostí.

Radost je radost, k tomu není co dodat. Nicméně, pokud ji chceš zažít i v jiném pojetí, než jak je běžně zvykem, nesmíš na této akci chybět. My tam rozhodně budeme a o radost nebude nouze, tak neváhej a v sobotu 10. října v nedávno otevřeném Provozu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovice (DOV)  si najdi náš „Playing corner“ a pojď se radovat s námi.

Smyslem TEDx je inspirovat, motivovat, ukázat směr a popostrčit účastníky k akci. Těšit se můžeš na kvalitní řečníky jako je například bývalý guvernér ČNB Zdeněk Tůma nebo fotograf Tomáš Třeštík. Méně známí řečníci se podělí o své zajímavé příběhy a vše bude doplněno celodenním občerstvením a doprovodným programem, který zahrnuje například tisky tašek či koučování. Prostě nabitý den s příjemnou atmosférou, na které se můžeš svou účasti podílet i Ty!

Více informací o akci a možnost registrace najdeš na oficiálních stránkách TEDx Ostrava.

TED je název každoroční jednodenní konference s heslem „myšlenky, které stojí za šíření“. TED se skládá z přednášek, na které jsou zváni zajímaví hosté z různorodých oblastí vědy, techniky, umění, designu, politiky, vzdělání, kultury, byznysu, globálních otázek, technologií, rozvoje a zábavy. Výjimkou mezi prezentujícími nejsou ani držitelé Nobelových cen. TEDx je lokální obdoba této akce a během tří let proběhlo více než 5000 setkání po celém světě. V ČR se TEDx konference konají opakovaně v Praze, Brně, Ostravě či Kroměříži.

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici