Akce

WUG – Windows PowerShell – Skrytá tajemství

Přednáška a diskuze o PowerShell pro všechny administrátory a vývojáře, kteří mají s PowerShell zkušenost, ale rádi by si rozšířili své znalosti. Zaměříme se na tvorbu vlastních Advanced Functions, Workflows, modulů a pokud zbyde čas, tak se podíváme na DSC a novinky v PowerShell 5.0. Jako bonus se dozvíte praktické rady a tipy pro zvýšení produktivity a pro zjednodušení a zpříjemnění práce s PowerShell.

AKCE SE KONÁ V KONFERENČNÍM SÁLE NA2 VŠB-TU OSTRAVA, 17. LISTOPADU 15/2172, OSTRAVA-PORUBA

Registrace je NUTNÁ. Je zde také možnost nastavit si zasílání pozvánek přímo do kalendáře. V případě, že se z nějakého důvodu nebudeš moci akce zúčastnit, prosím, proveď zrušení registrace.

Časový harmonogram: 
17:00 – 17:10 – Představení WUGu
17:10 – 18:30 – 1. část přednášky
18:30 – 18:45 – Přestávka a občerstvení
18:45 – 20:30 – 2. část přednášky
20:30 – Diskuze

 

Ostravské Windows User Group (WUG) setkání, jehož posláním je sdružovat počítačové profesionály se zájmem o platformu Microsoft Windows organizujeme ve spolupráci se společností Microsoft a VŠB-TUO, Fakultou elektrotechniky a informatiky v prostorách univerzity, které jsou v daných termínech přístupné jak studentům, tak také široké veřejnosti. Setkání probíhají formou tři hodinových přednášek zaměřených na konkrétní téma v podání odborníka na danou problematiku. Poté následuje časový prostor pro dotazy. Cílovou skupinou jsou SW administrátoři, vývojáři, studenti a všichni přátelé prostředí Microsoft Windows.

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici