Akce

WUG Ostrava – Excel a Self Service nástroje pro Business Intelligence

Chceš se seznámit s oblastí Business Intelligence a nástroji dostupnými na platformě Microsoft?  Na přednášce se seznámíš s jakou problematikou se BI zabývá a rovněž si porovnáme tradiční přístup proti Self Service. Představíme si Excelové Self Service nástroje na praktických ukázkách a o své reporty a analýzy se podělíme v Office 365. Vymezíme oblast působnosti pro Self Service nástroje a řekneme si, kdy je lepší se vydat cestou tradičního řešení, kdy zvolit Self Service přístup a jaká jsou s tímto spojena rizika. Podíváme se na nástroje z rodiny PowerBI, jmenovitě PowerQuery, PowerPivot, PowerView, PowerMap na praktických příkladech. Nasadíme hotové řešení do Office 365 a probereme věci s tímto související jako je zabezpečení, automatizace, propojení dat v organizaci s cloudovou službou.

Přednáška je vhodná pro účastníky, kteří o BI zatím neslyšeli, ale přijdou si na své i účastníci, kteří se v dané problematice pohybují.

AKCE SE KONÁ V KONFERENČNÍM SÁLE NA3 VŠB-TU OSTRAVA, 17. LISTOPADU 15/2172, OSTRAVA-PORUBA

Registrace (www.wug.cz) je NUTNÁ. Je zde také možnost nastavit si zasílání pozvánek přímo do kalendáře. V případě, že se z nějakého důvodu nebudeš moci akce zúčastnit, prosím, proveď Zrušení registrace.

Časový harmonogram: 
17:00 – 17:10 – Představení WUGu
17:10 – 18:30 – 1. část přednášky
18:30 – 18:45 – Přestávka a občerstvení
18:45 – 20:30 – 2. část přednášky
20:30 – Diskuze
Ostravské Windows User Group (WUG) setkání, jehož posláním je sdružovat počítačové profesionály se zájmem o platformu Microsoft Windows organizujeme ve spolupráci se společností Microsoft a VŠB-TUO, Fakultou elektrotechniky a informatiky v prostorách univerzity, které jsou v daných termínech přístupné jak studentům, tak také široké veřejnosti. Setkání probíhají formou tři hodinových přednášek zaměřených na konkrétní téma v podání odborníka na danou problematiku. Poté následuje časový prostor pro dotazy. Cílovou skupinou jsou SW administrátoři, vývojáři, studenti a všichni přátelé prostředí Microsoft Windows.

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici