Akce

WUG Ostrava – Vývoj univerzálních aplikací pro Windows 10

Windows 10 kromě klasických desktopových aplikací přináší i nový druh aplikací označovaných jako Windows Apps. Společně se na této přednášce podíváme na to, jaké mají tyto nové aplikace vlastnosti, jak se vyvíjí, jak funguje to, že aplikaci naprogramujete jednou a ona funguje napříč všemi zařízeními s Windows 10 a stranou nezůstane téma převodu vašich stávajících aplikací pro Windows 8.1 a Windows Phone 8.1 na tuto novou platformu.

AKCE SE KONÁ V KONFERENČNÍM SÁLE NA2 VŠB-TU OSTRAVA, 17. LISTOPADU 15/2172, OSTRAVA-PORUBA.

Registrace (www.wug.cz) je NUTNÁ. Je zde také možnost nastavit si zasílání pozvánek přímo do kalendáře. V případě, že se z nějakého důvodu nebudeš moci akce zúčastnit, předem děkujeme za Zrušení registrace.

Časový harmonogram:
17:00 – 17:10 – Představení WUGu
17:10 – 18:30 – 1. část přednášky
18:30 – 18:45 – Přestávka a občerstvení
18:45 – 20:30 – 2. část přednášky
20:30 – Diskuze

Ostravské Windows User Group (WUG) setkání, jehož posláním je sdružovat počítačové profesionály se zájmem o platformu Microsoft Windows organizujeme ve spolupráci se společností Microsoft a VŠB-TUO, Fakultou elektrotechniky a informatiky v prostorách univerzity, které jsou v daných termínech přístupné jak studentům, tak také široké veřejnosti. Setkání probíhají formou tři hodinových přednášek zaměřených na konkrétní téma v podání odborníka na danou problematiku. Poté následuje časový prostor pro dotazy. Cílovou skupinou jsou SW administrátoři, vývojáři, studenti a všichni přátelé prostředí Microsoft Windows.

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici