Volné pozice

Developer/Podpora zákazníka

  • Lokace:
  • Ostrava

Náplň práce

V první části této role budeš vyvíjet produkt Spotgate, včetně jeho návrhu tak, aby odpovídal architektuře, popřípadě prototypování uživatelského rozhraní. A poté budeš zajišťovat implementaci, testování a integraci. Údržba stávajících komponent SW bude také součástí tvé práce.

V druhé části role (Zákaznická podpora) přebíráš odpovědnost za řešení ticketů od zákazníků na druhém stupni (vytváření uživatelských účtů, poskytování poradenství, řešení problémů apod.). Tato role vyžaduje, abys měl přehled o webových aplikacích, CRM datech, servisních smlouvách, aplikacích Adobe After Effects a Telestream Vantage, Linuxu a Jbossu. Ale to jsme schopni tě naučit :-)

Co bys měl znát

  • Java – zkušenosti s návrhy a vývojem řešení
  • Dobrá znalost Javascript, jQuery, Angular JS, Grunt, Bootstrap, HTML5
  • Zkušenost s agilní metodou vývoje

Co je určitě plus:

  • orientace na front-end
  • porozumění back-end
  • proaktivita při udržování standardů a osvědčených postupů
  • schopnost řešit více úkolů najednou
  • odolnost vůči stresu :-)

Nabízíme

Kontaktní osoba
iva-mouckova

Iva Moučková

HR Specialist, Recruitment