Volné pozice

Integrační Specialista do týmu Business Intelligence

  • Lokace:
  • Ostrava

Rozšiřujeme tým pro významnou telekomunikační společnost. Pokud se rád učíš nové technologie a máš IT vzdělání, vyškolíme tě v technologii Ontology. Nemáš zkušenosti v IT, nevadí…

Náplň práce:

  • Vývoj a podpora řešení datové integrace pro jednu z největších telekomunikačních společností ve Skandinávii
  • Řešení je založeno na No-SQL in-memory graph databázové technologii (Ontology)
  • Vývoj zahrnuje integrace nových datových zdrojů, vývoj UI a API rozhraní
  • Podpora spočívá především v prozkoumávání dat, monitoringu platformy a běžících transakcí, a také administrativní úkoly jako instalace nových verzí apod.

Požadavky:

  • Vzdělání v IT
  • Linux/unix scripting
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Nadšení se učit nové neobvyklé technologie
  • Schopnost se rychle učit
  • Analytické myšlení
  • Znalost v oblasti telekomunikací výhodou
  • Týmový hráč

Nabízíme:

  • Rovnováhu mezi prací a soukromým životem
  • Možnost práce z domu dle tvých potřeb a aktuální situace na projektu
  • Příspěvek na životní a důchodové pojištění
  • Systém kafeterie – můžeš si sám nastavit, jak příspěvky zaměstnavatele využiješ: restaurace, wellness, kultura, sport, cestování,…
  • Přátelská, open source firemní kultura a moderní kanceláře s relaxačními a herními zónami, káva a čaj zdarma, ovoce v kuchyňkách, fitness zdarma přímo v budově :-)

Podívej se, jak to u nás vypadá:

Kontaktní osoba
snimek-obrazovky-2017-09-11-v-13-04-02

Martina Honzková

HR specialist, Recruitment