Volné pozice

Service Desk Specialista

  • Lokace:
  • Ostrava

Pracovní náplň:

  • Přijímání IT požadavků našich zákazníků prostřednictvím komunikačních kanálů (telefon, chat, e-mail)
  • Řešení výpadků a zákaznických požadavků
  • Komunikace s technickými týmy
  • Zodpovědnost za rovnoměrnou distribuci požadavků mezi specialisty

Požadované znalosti:

  • Plynulá angličtina na úrovni B2 nebo vyšší
  • Základní znalosti a zkušenosti z oblasti IT
  • Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • Schopnost práce v týmu

Výhodou:

  • Zkušenost s administrací systémů (MS Windows server, MS Active Directory, O365, Skype for Business)
  • Pokročilá uživatelská znalost nástrojů MS Office
  • Základní orientace v oblasti počítačových sítí

V čem je Tieto jiné?

  • V první řadě si v severské firemní kultuře, dáváme záležet na tom, aby opravdu byl zachován work-life balance
  • Možnost pracovat z domu na denních směnách
  • Pracovní prostředí, které odpovídá moderní IT firmě

Dále nabízíme:

  • Platové rozmezí 21 000 – 23 000 Kč
  • Příspěvek na životní a důchodové pojištění
  • Systém kafeterie – můžeš si sám nastavit, jak příspěvky zaměstnavatele využiješ: restaurace, wellness, kultura, sport, cestování,…
  • Přátelská, open source firemní kultura
  • Moderní kanceláře s relaxačními a herními zónami, káva a čaj zdarma, ovoce v kuchyňkách, fitness zdarma přímo v budově :-)

Koukni, jak to u nás vypadá:

Kontaktní osoba
snimek-obrazovky-2017-09-11-v-13-04-02

Martina Honzková

HR specialist, Recruitment

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici