Volné pozice

Začněte svou kariéru v IT na Service Desku

  • Lokace:
  • Ostrava

Baví Vás řešit požadavky zákazníků? Mluvíte plynule anglicky? Zajímá Vás svět IT? Pokud ano, pozice Service Desk Specialisty Vám otevře dveře do světa IT a Tieta. Možnost po roce a půl přejít do jiných týmu v rámci Tieto.

Jedná se o práci ve směnném systému.

Pracovní náplň:

  • Přijímání IT požadavků našich zákazníků prostřednictvím komunikačních kanálů (telefon, chat, e-mail)
  • Řešení výpadků a zákaznických požadavků
  • Komunikace s technickými týmy
  • Zodpovědnost za rovnoměrnou distribuci požadavků mezi specialisty

Požadované znalosti:

  • Plynulá angličtina na úrovni B2 nebo vyšší
  • Základní znalosti a zkušenosti z oblasti IT
  • Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • Schopnost práce v týmu
  • Ochota pracovat na směny

V čem je Tieto jiné?

  • V první řadě si v severské firemní kultuře, dáváme záležet na tom, aby opravdu byl zachován work-life balance
  • Možnost pracovat z domu na denních směnách
  • Pracovní prostředí, které odpovídá moderní IT firmě

Dále nabízíme:

  • Platové rozmezí 21 000 – 23 000 Kč
  • Možnost po roce a půl přechodu do jiného týmu v rámci Tieto – podporujeme interní rotace
  • možnost práce z domu (na denních směnách, po zkušební době a po domluvě s manažerem)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč, z toho Tieto hradí 55 Kč
  • příspěvek na kapitálové životní / důchodové pojištění, po 3 měsících v Tieto 600 Kč/ měsíčně, po 36 měsících 1 200 Kč / měsíčně, po 72 měsících 1 800 Kč / měsíčně
  • v kuchyňkách káva a čaj zdarma, pondělí a středa ovoce zdarma
  • kurzy angličtiny, interní a externí školeni – „hard / soft skills“
  • příjemné pracovní prostředí s možnosti odpočinku v relaxačních zónách (Xbox, fotbálek, šipky, kulečník apod.)
  • Cafeteria benefity – sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu
  • fitko v budově zdarma

Koukni, jak to u nás vypadá:

Kontaktní osoba
snimek-obrazovky-2017-09-11-v-13-04-02

Martina Honzková

HR specialist, Recruitment

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici