Volné pozice

Service specialista pro telekomunikace

  • Lokace:
  • Brno
  • Ostrava

Pro nově vznikající tým profesionálů hledám kandidáty se zkušeností s technickým helpdeskem v telekomunikacích nebo se základní znalostí konfigurací ETL, Radio Access Network, investigací logů a prací s databázemi

Náplň práce:

Maintenance backend systému telekomunikací

Řešení příchozích požadavků

Skriptování a spolupráce na automatizaci

Nastavování systému dle požadavků zákazníka

Požadujeme:

Zkušenost se skriptováním v Pythonu nebo Bash

Základní znalost v oboru telekomunikací, znalost ETL, RAN

Zkušenost s maintenance systému, ticket managementem a technickým servisem

Nabízíme

– Široký balíček benefitů: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na kapitálové životní a důchodové pojištění, finanční odměny při životních jubileích atd.

– Možnost odborného růstu a práci v nejnovějším prostředí. K tomu nejrůznější školení, technické kurzy a certifikace

– Máme příjemné pracovní prostředí, relaxační zóny, Xbox nebo kulečník, podporu home office a fitko zdarma

– Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Kontaktní osoba
ondrej-jaros

Ondřej Jaroš

HR

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici