Studenti

Studuješ a láká Tě získat praxi v oboru?

Jsi tady správně! Připoj se k našemu týmu formou praxe nebo stáže, a získej praktické zkušenosti prací na reálných projektech se zkušenými specialisty. Navíc se připojíš do studentské komunity, která má v Tieto již více než 100 členů a díky které se seznámíš s ostatními studenty a nemusíš se tak bát, že v tom zůstaneš sám. K tomu všemu si přivyděláš i nějakou tu korunu, a to není nikdy na škodu. A co pro to udělat? Stačí si vpravo vybrat se seznamu aktuálně nabízených pozic a dát nám o sobě vědět.

Odborná praxe

Praxe je určená studentům posledního ročníku bakalářského studia a je vázaná na vypracování bakalářské práce. Probíhá vždy od října do dubna, nicméně v případě oboustranného zájmu není problém spolupráci prodloužit.

Studentská stáž

Stáž je určená studentům jak bakalářského tak i magisterského studia bez vazby na ročník, v kterém se zrovna nacházíš. V tomto případě je s Tebou uzavřena dohoda o pracovní činnosti na max. 20 hodin týdně. Délka spolupráce je stanovena minimálně na 6 měsíců, ale může být i delší. Vše je na dohodě.

Pro zajímavost – každý druhý absolvent, který s námi v době studií spolupracoval, u nás později našel uplatnění na plný pracovní úvazek.

Praktické info – otázky a odpovědi

Chceš to zkusit?

Pošli nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail cz.jobs@tieto.com nebo využij tlačítka „Mám zájem“ u konkrétní pozice. V případě emailu v předmětu uveď „Odborná praxe a název pozice“ nebo „Studentská stáž a název pozice„, ať nám to trochu ulehčíš. Poté se Ti ozveme a upřesníme vše potřebné.

Napiš nám
  • Studuješ IT? Chceš se naučit něco o Citrixu? Máš dva dny v týdnu čas?

    Do našeho Citrix týmu hledáme kolegu, který se chce rozvíjet a učit nové věci. Máme připravený on-boarding program, zaměřený jak na Citrix technologii, tak na interní nástroje a procesy. Nezáleží na tom, jestli jsi už s Citrixem dělal, záleží hlavně na tom, jestli máš chuť posouvat se dopředu.

    Jsme mezinárodní tým složený jak ze zkušených techniků, tak z nováčku. Společně se staráme o skandinávské zákazníky, kterým zabezpečujeme přístup k vzdáleným aplikacím nebo pracovním stanicím. Pracujeme s technologiemi jako Citrix, Windows, Network, VmWare, SQL, …

    Pokud máš chuť naučit se více o téhle prestižní technologii, přidej se k nám.

  • U nás můžeš létat radostí ! Nezmeškej start - svět Oraclu tě čeká! - Oracle junior admin Ostrava

    Co potřebuješ umět a znát abychom tě vzali na palubu?

    • chuť se k nám přidat a vzdělávat se v oblasti databází jsou tvůj „bording ticket“
    • do „Oracle světa“ se vstupuje se znalostí SQL , Unix/Linux a aktivní angličtinou

    A s čím se potkáš?

    • Unix/Linux administrace (naučíš se Oracle či jiné DB technologie jako jsou např. DB2, Progress, PostgreSQL, Enterprise DB, MySQL, Mongo DB)
  • Chceš objevit svět Microsoft databází? Stačí základní znalost Windows serverů a chuť jít do toho :) Junior Microsoft database specialista

    Koho hledáme?

    Je to jednoduché: nadšence s hlavou otevřenou.

    Jako náš  Microsoft Database stážista bys měl mít základní povědomí o administrace Windows serverů, základy sítí (co to je TCP, IP atd) , … a databáze se naučíš u nás

    A jako člen našeho týmu musíš mít určitě schopnost domluvit se anglicky

  • Zajímá Tě jak upravovat aplikace a tiše je dostat jedním klikem na tisíce počítačů? - Packaging specialista

    Požadujeme :

    • Angličtinu pro čtení technických dokumentací
    • Znalost prostředí Microsoft Windows a jejich nástrojů pro manipulaci se soubory, registry a procesy a to i pomocí příkazové řádky

    Výhodou :

    • Znalost skriptovacích jazyků Microsoft VBS, PowerShell

    Co nabízíme :

    • Seznámení s Configuration Managerem, virtuální prostředí HyperV, Active Directory a mnoho dalšího.
    • Možnost rozvoje a odborné zaškolení
    • Dlouhodobou spolupráci s pozdější možností přestupu na hlavní pracovní poměr

  • Junior Java Developer - Ostrava

    Studuješ IT a máš technické zkušenosti s Java vývojem? Pojď k nám do Tieta získat praxi!

    Co požadujeme:

    • základní znalost programování – Java
    • výhodou bude, pokud máš nějaké zkušenosti s designem a prací s UI řešeními

    Co nabízíme:

    • možnost rozvoje a odborné zaškolení
    • dlouhodobou spolupráci s pozdější možností přestupu na hlavní pracovní poměr
  • Linux Specialist - Ostrava

    Baví tě Linux a chtěl bys své znalosti převést do praxe? Pak jsi tady správně!

    • dobrou angličtinu
    • znalost Linux (Debian, RedHat), bash

    Výhodou:

    • configuration management
    • administrace Linuxoveho serveru
    • zkušenost s devops nastroji (Jira, Jenkins, atd.), python, SQL, docker

    • získání nových zkušeností a znalostí
    • možnost rozvoje, dlouhodobou spolupráci
  • Windows Support Specialista - Ostrava

    Náplň práce:

    Studuješ, baví tě práce s PC a chceš se zdokonalit v Angličtině? Pomáháme uživatelům s problémy ve Windows 7 / 8 / 10 a instalacemi programů pomocí vzdálené správy.

     Požadujeme:

    Dobrou znalost prostředí Windows. Angličtinu na základni úrovni.

  • Stáž v Ostravě- Citrix

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici