Studenti

Studuješ a láká Tě získat praxi v oboru?

Jsi tady správně! Připoj se k našemu týmu formou praxe nebo stáže, a získej praktické zkušenosti prací na reálných projektech se zkušenými specialisty. Navíc se připojíš do studentské komunity, která má v Tieto již více než 100 členů a díky které se seznámíš s ostatními studenty a nemusíš se tak bát, že v tom zůstaneš sám. K tomu všemu si přivyděláš i nějakou tu korunu, a to není nikdy na škodu. A co pro to udělat? Stačí si vpravo vybrat se seznamu aktuálně nabízených pozic a dát nám o sobě vědět.

Odborná praxe

Praxe je určená studentům posledního ročníku bakalářského studia a je vázaná na vypracování bakalářské práce. Probíhá vždy od října do dubna, nicméně v případě oboustranného zájmu není problém spolupráci prodloužit.

Studentská stáž

Stáž je určená studentům jak bakalářského tak i magisterského studia bez vazby na ročník, v kterém se zrovna nacházíš. V tomto případě je s Tebou uzavřena dohoda o pracovní činnosti na max. 20 hodin týdně. Délka spolupráce je stanovena minimálně na 6 měsíců, ale může být i delší. Vše je na dohodě.

Pro zajímavost – každý druhý absolvent, který s námi v době studií spolupracoval, u nás později našel uplatnění na plný pracovní úvazek.

Chceš to zkusit?

Pošli nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail cz.jobs@tieto.com nebo využij tlačítka „Mám zájem“ u konkrétní pozice. V případě emailu v předmětu uveď „Odborná praxe a název pozice“ nebo „Studentská stáž a název pozice„, ať nám to trochu ulehčíš. Poté se Ti ozveme a upřesníme vše potřebné.

Napiš nám
 • Security trainee - OSTRAVA

  Náplň práce: seznámení se s TOP Security technologiemi a bezpečnostními experty (Identity & Access Management, Security Operation Center, Endpoint protection,  Vulnerability management systems, Next-Generation Firewall,  Intrusion-Prevention Systems, Remote Access & Authentication), podpora zákazníků, aktivní práce na řešeních, možnost trvalé práce v nejrychleji se rozvíjející oblasti IT, ochutnávka start-up prosředí Požadujeme: vášeň pro IT a chuť učit se nové věci

  Mám zájem
 • REST verifikace - BRNO

  Náplň práce: vývoj prototypu testovacího prostředí Požadujeme: Linux, Java, TCP/IP networking, zkušenost s databázema

  Mám zájem
 • Virtualizace síťových funkcí - BRNO

  Náplň práce: využití mTCP/OpenFastPath pro DPDK Požadujeme: TCP/IP síťování, router/switch konfigurace, C/C++, Linux

  Mám zájem
 • Windows Support Specialista - OSTRAVA

  Náplň práce:

  Studuješ, baví tě práce s PC a chceš se zdokonalit v Angličtině? Pomáháme uživatelům s problémy ve Windows 7 / 8 / 10 a instalacemi programů pomocí vzdálené správy.

   Požadujeme:

  Dobrou znalost prostředí Windows. Angličtinu na základni úrovni.

   

  Mám zájem
 • JuJu - BRNO

  Náplň práce: využítí JuJu pro integraci kombinace OpenStack, Mesos a/nebo Kubernetes Požadujeme: virtualizace, SDN, Linux

  Mám zájem
 • SDN - OpenDaylight - BRNO

  Náplň práce: demonstrace vlastností a využití virtuálního routru v OpenDaylight Požadujeme: TCP/IP síťování, router/switch konfigurace, SDN a virtualizace, Linux – konfigurace a programování

  Mám zájem
 • Junior Unix / Linux server administrator - Ostrava

  Náplň práce: monitorování a vzdálená správa serverů, instalace aktualizací a aplikací, zálohování, správa rozsáhlých systémů mezinárodních společností, spoluúčast na řešení incidentů Požadujeme: znalost administrace některého z uvedených Unix systémů (Linux, Solaris, HP-UX, AIX), znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

  Mám zájem

Chceš se
stát součástí Tieto?

Není nic jednoduššího. Řekni nám něco o sobě, připoj k tomu svůj životopis a my se Ti ozveme.

Navrhni si vlastní pozici